Qendra Rinore ARKA dhe SINFOART organizojnë:

??TINGUJ KINEMAJE ??

✔️Mbrëmje muzikore kushtuar kolonave zanore te filmave shqiptar dhe te huaj

✔️SINFOART – Formacioni orkestral dhe solistët e institucioneve artistike të Tiranës dhe të ftuar të tjerë.

?E premte, 14 Qeshor 2019

20:30

?Te ARKA (Afer Kinema Millenium, Shkoder).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here